УААВ! | USAP!


УААВ!
УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ АВТОРІВ ТА ВИКОНАВЦІВ

Українська Асоціація Авторів та Виконавців (УААВ!) http://www.uaav.net/ є неприбутковою, незалежною громадською організацією українських композиторів, поетів та виконавців, які об’єдналися заради сприяння позитивним перетворенням в сфері інтелектуальної власності України з метою досягнення світових стандартів захисту авторських прав і гармонійного розвитку музичної індустрії.

Українська Асоціація Авторів та Виконавців є організацією, засновниками якої виступають безпосередньо українські музиканти. Управління організацією здійснюється керівництвом, яке також обирається з числа членів організації. Таким чином, діяльність УААВ найбільш повно відображає інтереси українських музикантів, які вимагають створення сприятливого творчого середовища через правове забезпечення їх прав, вироблення цивілізованої практики взаємовідносин з іншими суб’єктами музичної індустрії, та забезпечення відповідних заохочень для здійснення творчої діяльності.

Зважаючи на низку проблем з якими щоденно зіштовхуються митці в нашій країні, Асоціація зосереджує свою діяльність, передусім, на безкоштовному наданні консультацій українським митцям та користувачам результатів їх творчості, проведенні аналітичних досліджень у сфері інтелектуальної власності, популяризації ідей захисту і дотримання авторського права, а також співпраці з науковими організаціями, серед яких особливо вдалою є спільна робота з Українським центром правових досліджень інтелектуальної власності та інформаційних технологій.

УААВ! вважає своїм покликанням підтримку української культури. З цією метою УААВ реалізує програму заходів, які сприяють розвитку музичної культури в Україні.

Мета діяльності:

– підтримка розвитку української культури та її інтеграції в європейський культурний простір;
– сприяння позитивним перетворенням в царині інтелектуальної власності задля досягнення світових стандартів захисту авторських прав і гармонійного розвитку музичної індустрії;
– створення сприятливого творчого середовища для митців через правове забезпечення їх прав, вироблення цивілізованої практики взаємовідносин з іншими суб’єктами музичної індустрії, та забезпечення – відповідних заохочень для здійснення творчої діяльності;
– викорінення незаконних і несправедливих практик у музичній індустрії.

Діяльність:

– представництво інтересів митців в ділових перемовинах чи спорах з іншими суб’єктами музичної індустрії та державними органами;
– лобіювання інтересів українських артистів;
– надання консультацій з питань інтелектуальної власності;
– проведення аналітичних досліджень у сфері музичної індустрії;
– популяризація ідей захисту і дотримання авторського права;
– підтримка молодих українських виконавців;
– організація концертів;
– проведення мистецьких акцій.

Заходи:

В Києві у 2003 році зусиллями УААВ! було проведено перший в Україні фестиваль хіп-хоп культури «Словесний тероризм». Фестиваль представив обличчя сучасної альтернативної української хіп-хоп сцени, якій не знаходиться місця в теле- та радіопросторі. В рамках фестивалю виступили 10 гуртів. Проведення фестивалю сприяло зміцненню позицій незалежних музикантів та розвитку української альтернативної сцени.

В 2008 році УААВ! засновано міжнародний фестиваль етнічної музики “Тайстра Чугайстра” http://t4.festyval.com. Фестиваль за участю етно гуртів з України та Канади та за підтримки Львівської міської ради відбувся 28 червня 2008 року у місті Львові.

З 2009 року регулярно відбуваються концертні події в рамках фестивалю ТИХО! та серії клубних “тихих” концертів Тихі вечорИ.

З кінця 2009 зусиллями УААВ! та партнерських організацій проводиться доброчинна соціально-мистецький проект “Добра Ініціатива”

Також з 2009 розпочав діяльність наш проект Центр Європейського Мистецтва, в рамках якого відбулись виставки “Вигнання” Еви Сайовіч (Великобританія/Словенія), “Метапроект” мистецької групи “Metaproject” (Польща). В партнерстві з V2_ Institute for the Unstable Media /www.v2.nl/, Центром міської історїі Центрально-Східної Європи /www.lvivcenter.org/, Львівським Палацом Мистецтв /www.artpalace.org.ua/, Фундацією Центр Сучасного Мистецтва /www.cca.kiev.ua/, УААВ! організовано серію викладів знаного у світі куратора сучасного медіа мистецтва Мішель Каспшак (Канада) в трьох мистецьких установах Києва та Львова.

У 2010 році спільно з партерами УААВ! було організовано різдвяне музичне шоу “Сніжність”.

Контакти:

Електронка: office<р@влик>uaav.net