УААВ! | USAP!


Проекти
ФЕСТИВАЛЬ ТИХО! ВІДКРИЙ ДУШУ ЖИВОЇ МУЗИКИ!

ТИХО! /www.festyval.com/ організовує різноманітні події з наголосом на музиці, яка торкає слухача на рівні найглибших емоцій.

Ми віддано підтримуємо цікаві українські музичні проекти, які, завдяки безпосередності музичної подачі, доносять до слухача душевність і смислове наповнення пісень. Часто гурти створюють цілковито нові, унікальні програми спеціально для виступів на наших майданчиках, даруючи нове народження пісням через амбіційні творчі пошуки.

Концерти в рамках нашого клубного проекту “Тихі вечорИ” відкривають серця своєю легкістю та неповторною інтимністю. Тихі виступи оголюють справжню недоторкану душу музики, яку не можна сфальшувати і не можна зімітувати.

ТИХО! діє також як музичне видавництво “Тихо! Музика”, підтримуючи та промуючи цікаві молоді проекти, які відображають нашу філософію.

Тихі вечорИ

«Тихі вечорИ» є серією унікальних концертів, на яких гурти представляють спеціальні «тихі» музичні програми, які створюються спеціально для виступу на фестивалі. Тихі вечорИ це свіжі інтерпретації музичного доробку, прем’єри нових пісень, неочікувані склади музикантів, майстерні інструменталісти, непересічні творчі експерименти. Через творчі пошуки, музиканти дарують нове народження пісням, оголюючи справжню недоторкану душу музики. Завдяки Тихим вечораМ львівські меломани мають змогу наново відкрити для себе гурти, що музикуючи у різних стилістиках, відкривають глибинну душу живої музики аби створити атмосферу інтимного спілкування зі слухачем.

З літа 2010 року до цього моменту в рамках Тихих вечоріВ відбулось більше 20 концертів, на яких виступило близько 40 гуртів, серед них: Мохіто (Київ), Liquid Break (Харків), Щастя (Київ), Echo Gardens (Тернопіль), Nameless (Тернопіль), Immago, Marisen, Верховна Зрада, Robespierre Cardin, Годо, Ті, що падають вгору (Тернопіль), Орандж (Тернопіль), 4ерВоНе, Houston, Оратанія, Татош Банда, Тарасова Ніч, Green Silence, Роман Козак, та інші. За результатами концертів було також видано декілька платівок і опубліковано ряд відеозаписів.

Сніжність

Різдвяне музичне шоу «Сніжність» /www.snizhnist.com/ різдвяне музичне шоу «Сніжність» Юлії Лорд та Юрія Гнатковскі за участю джазового біг-бенду оркестру ім. М.Заньковецької та київського гурту Jazzex, повертає глядачів до тих часів, коли Львів був столицею джазу.

Музичне дійство у жанрі Very Special Christmas “джазує” світовими шлягерами 30-х років минулого сторіччя в оригінальних аранжуваннях українською мовою. Серед репертуару класичних святкових пісень, відомих в усьому світі: «Хай Сніжить / Let it snow» чи «Миколай крокує до нас / Santa is coming to town», які переспівувались такими іменитостями як Aerosmith, The Beach Boys, Bruce Springsteen, Frank Sinatra, Mariah Carey, Destiny’s Child та The Jackson 5.

Центр Європейського Мистецтва

В рамках нашого проекту Центр Європейського Мистецтва відбулись виставки “Вигнання” Еви Сайовіч (Великобританія/Словенія), “Метапроект” мистецької групи “Metaproject” (Польща). В партнерстві з V2_ Institute for the Unstable Media /www.v2.nl/, Центром міської історїі Центрально-Східної Європи /www.lvivcenter.org/, Львівським Палацом Мистецтв /www.artpalace.org.ua/, Фундацією Центр Сучасного Мистецтва /www.cca.kiev.ua/, УААВ! організовано серію викладів знаного у світі куратора сучасного медіа мистецтва Мішель Каспшак (Канада) в трьох мистецьких установах Києва та Львова.

Гуру Музики

Нашим найсвіжішим проектом, який готується до запуску, є професійний конкурс музичних талантів Гуру Музики /www.promusicguru.com/