УААВ! | USAP!


Фанк-рокові Проти Ночі з концертом на Тихих Вечорах

Cвяткуючи 6-річний ювілей існування виданням пісенника “Вмикай!”, київська фанк-рокова ватага Проти Ночі /www.protinochi.com/ розпочала нещодавно всеукраїнський тур на його підтримку.

Зовсім скоро Проти Ночі з відривним концертом навідаються до Львова. В п’ятницю 30 березня у клубі “Культ live music club” /facebook/, відбудеться сольний виступ гурту в рамках Тихих вечоріВ.

Нова платівка гурту, пісні з якої лунатимуть на концерті поруч з добре знаними гітами гурту, є сумішшю драйвових музичних стилів та позитивних музичних вібрацій. До речі, пісенник поширюється виключно під час туру, тож відвідання концерту це чудова нагода отримати його з автографом музикантів.

Відео-провісником концертного туру ватаги є забійник “Ти поряд”. Це перший відео доробок, створений разом з новою звабливою вокалісткою команди − Галею Книгиницькою.

Виступ Проти Ночі є першою подією з Культової Серії концертів відкритого фестивалю ТИХО!, яку ми розпочинаємо в Культі.

З нагоди виступу ватаги на Тихих вечораХ ми провели випитування “В повній бойовій готовності завоювати українську сцену” із засновником і лідером ватаги Сашком Кравченком, яке можна перечитати за цією ланкою.

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

Дата: п’ятниця, 30 березня
Початок коцерту: 21.00
Місце проведення: Культ live music club
Адреса: Львів, вул. Чайковського, 7
Телефон: +38 (032) 242 22 42
Веб-сторінка клубу: facebook
Подія на Facebook: https://www.facebook.com/events/333706710013682/

ВХІД на концерт БЕЗКОШТОВНИЙ.