УААВ! | USAP!


Тихі вечорИ з Маркіяном Мацехом та Марією Цесарською

12 квітня в «Динамо-Блюз» відбудеться другий концерт з проекту “Тихі вечорИ з Маркіяном Мацехом”. Цього разу до проекту також доєднається Марія Цесарська, молода львівська співачка, яка дуже гарно зарекомендувала себе на минулорічних Тихих вечораХ в Палаці Мистецтв, а зовсім недавно вже мала нагоду причарувати своїм оксамитовим голосом відвідувачів Львівської Опери.

Маркіян Мацех добре знаний львівській публіці як всебічно обдарований музикант з новаторським підходом до музики. Його рідний гурт 4ервоне творить дуже мелодійну інді музику, проте Маркіян співпрацював також з Immago, які можна вважати нео тріп-хопом, Free Breath, які грають фанк-джаз, К402, поп-рок, та проектом Гравіцапа на концерті-шані електронникам The Prodigy.
“Тихі вечорИ з Маркіяном Мацехом” це перший сольний проект Маркіяна, який зародився ще в часи літньої серії Тихих вечоріВ 2010 року і зрештою викристалізувався зараз в повноцінну оригінальну мистецьку програму.

В своїх творчих вечорах Маркіян експериментує з поєднаннями музики і філософії, використанням різних музичних інструментів й, для розширення творчих горизонтів, залучає друзів музикантів. Це проект, еволюція якого проходитиме на очах глядачів.

Сам Маркіян так каже про свою програму: “Що я роблю? Я звертаю увагу людей на деталі нашого життя і даю добру нагоду для роздумів, своєчасно міняючи слова на музику, яку я вважаю найбільш відповідною до конкретної теми. Я намагаюся влаштувати слухачам унікальну комбінацію роздумів і творчості, підкреслити хід думок певним настроєм. І врешті-решт я вірю, що це потрібно як слухачам, так і мені.”

Інтерв’ю з музикантом можна перечитати тут:
http://festyval.com/news/musicsarchitect/

Фото з попереднього концерту:
http://festyval.com/news/inspiringeveningwithmarkiyanmaceh/

Марія Цесарська “Нащо мені чорні брови”

[audio:http://www.uaav.net/multimedia/maria.cesarska_naw4o.meni.mp3]

Подія: «Тихі вечорИ з Маркіяном Мацехом»
Дата: 12 квітня, вівторок, 21.00
Місце: “Динамо-блюз”. Стейк&Музика.
Адреса: Львів, вул.Стуса 4
Телефон: +38 (032) 275 01 89
Вхід: вільний