УААВ! | USAP!


Дует Павла Табакова з Анною Юркштовіч

Павло Табаков взяв участь у відкритті „Європейського стадіону культури”, своєрідного культурно-мистецького прологу до Євро-2012, у польському Жешуві. Перед стартом Чемпіонату Європи з футболу 2012 року цей проект має на меті ознайомлювати українців та поляків з різних міст з культурним різноманіттям їхніх країн.

„Європейський стадіон культури” відкрили на жешувській площі Ринок грандіозним концертом “Граймо разом!”. Музично-футбольне дійство у прямому ефірі транслювали загальнонаціональні телеканали України і Польщі.

Честь закривати пряму телетрансляцію випала Павлові Табакову. У дуеті з польською співачкою Анною Юркштовіч (дружина відомого польського композитора Кшесіміра Дембського) під супровід оркестрів Львівської та Підкарпатської філармоній він виконав «Думку на два серця» (“Кохання двох сердець”) – знамениту пісню, яка стала саундтреком до кінофільму славетного Єжи Гоффмана „Вогнем і мечем”. Павло співав українською, Анна – польською.

Цікаво, що взяти участь у відкритті „Європейського стадіону культури” Павла запросив сам Кшесімір Дембський. „Я не одразу зрозумів, що розмовляю зі знаменитим польським композитором… – розповідає Павло – Мене попередили, що з Польщі телефонуватиме організатор масштабного концерту “Граймо разом!”, але імені не назвали. От зателефонував чоловік і каже: „Бачив ваші виступи на YouTube. Мені подобається ваша творчість. Хочу, щоб у Жешуві ви виконали лише одну пісню – «Думка на два серця». Це я її написав”. А я ж знаю, хто написав цей музичний твір для фільму „Вогнем і мечем”! Тому закрався сумнів: „Може, це хтось жартує наді мною…”. Але вже за мить з’ясувалося, що розмовляю з самим Кшесіміром Дембським”.

На фото:
Павло Табаков з польською співачкою Анною Юркштовіч за кілька годин до старту міжнародного проекту „Європейський стадіон культури”. Позаду артистів видно гігантську сцену, сконструйовану у вигляді футбольного стадіону.